Info z přednášky na sociálních sítích pod #gugexpress

Aktualizace 1: #gugexpress – Přednáška o Google reklamě a AdWords Express

Zveřejněno 30.4.2013 · Zařazeno do Etenim

Aktualizováno 2. května: Přinášíme první střípky z přednášky, kterou nás provázela „Googlačka“ Martina Laresová.

1) Dozvěděli jsme se zajímavá čísla, např. že 44% uživatelů sleduje televizi a u toho brouzdá na internetu nebo, že člověk tráví průměrně 2 hodiny denně na internetu. (Taky máte pocit, že jste úplně mimo průměr? :) )

2) Zajímavé weby – Zde zjistíte, jaký je váš zákazník. http://www.consumerbarometer.com nebo GoMo nebo-li web http://www.howtogomo.com, na kterém zjistíte, jestli je vaše stránka vhodná pro mobily, pokud ne, vždy jsme tu my, abychom vám pomohli. :)

3) A ještě něco málo o AdWords Express – Reklama AdWords Express se hodí pro místní firmy v rádiusu maximálně 65 km. Chcete mít reklamu na Googlu a nemáte ani svůj web? Nevadí, s Expressem to není problém – stačí být na Google Places. (Mimochodem, pokud nevíte, jak na to, rádi vám pomůžeme.)

To je prozatím vše, ale nebojte, chystáme větší aktualizaci plnou informací (i s nějakým tím obrázkem).

Dnes 30. 4. jdeme na přednášku o reklamě na Google s důrazem na novinku AdWords Express do HUBu pořádanou gug.cz. Sledujte nás na sociálních sítích, kde vás budeme o zajímavostech a postřezích, které zde zazní, informovat.
Náš Facebook: Facebook.com/Etenim | Google+ plus.google.com/Etenim | Twitter: twiiter.com/Etenim. Na Google+ a Twitteru najdete snadno informace o přednášce pod #gugexpress.